Duben 2011

Co dělat když se Ti rozvádí rodiče?

29. dubna 2011 v 15:48 | admin♥ |  Téma týdne
Já sama to teď prožívám, takže pokud máte stejný problém nějaké tipy by se hodily ;)

Demi končí s hraním...

27. dubna 2011 v 18:04 | admin♥

Demi má za sebou těžké období, kvůli psychických problémům se dokonce dostala do léčebny, ale když ji letos v lednu opustila, všichni doufali, že je vše v pořádku. O to větší šok přinesla fanouškům svým prohlášením o ukončení své herecké kariéry.Demi oficiálně oznámila, že nehodlá dál účinkovat v seriálu Sonny ve velkém světě, jehož je hlavní hvězdou. "Nemyslím si, že návrat k Sonny by být pro mě po tom všem vhodný," vysvětluje Demi. "Být před kamerou by mě jen znervózňovalo."
Studiu Disney tím připravila pár pekelných chvilek. Nakonec se ale tvůrci rozhodli, že seriál neukončí, jen pozmění jeho koncepci a dají v něm víc prostoru vedlejším postavám. Fanoušci se svého seriálu dočkají v červnu 2011, tentokrát s názvem "So Random".

Zástupci studia Demino rozhodnutí respektují a podporují ji, prosákly ale informace, že si tím televizní hvězdička nadobro zavřela dveře do tohoto filmařského kolosu. Vzhledem k tomu, že právě díky Disney Studiu se proslavila, byl by její případný zájem o návrat na televizní obrazovky nebo dokonce filmová plátna dost obtížný. V současné době nemá roztočený žádný jiný seriál ani film a ani ji nikdo z filmových tvůrců neoslovil s nabídkou. V televizi tedy Demi asi nějakou dobu neuvidíme.

"Je to trochu smutné, že pro mě tato kapitola mého života skončila, ale věřím, že můj život se teď obrátí k lepšímu," vysvětluje své rozhodnutí Demi. "Chci se teď soustředit víc na hudbu."

Snad se Demi skutečně začne dařit. Má za sebou totiž hodně složitý rok. Nejdřív dostala kopačky od svého přítele, zpěváka Joea Jonase. I když se tvářila, že jí to neublížilo a že zůstávají přátelé, nesla to velmi těžce. Když si Joe po rozchodu s ní začal s jinou herečkou, Ashley Greene, Demi jí dokonce posílala nepříjemné a výhružné emaily.S Jonas Brothers měla jet Demi společné turné, nedokázala si ale představit, že by měla vydržet v přítomnosti své bývalé lásky, a tak nakonec k překvapení všech oznámila, že se turné nezúčastní. Její manažer ohlásil, že důvodem jsou závažné psychické problémy. "Demi Lovato odstoupila předčasně ze svého turné kvůli lékařské péči pro emocionální a fyzické obtíže, s nimiž se jistý čas potýkala. Demi se rozhodla přijmout osobní zodpovědnost za své činy a vyhledat pomoc. Demi lituje, že není schopna dokončit své turné, ale těší se, že se zase brzy vrátí do práce," uvedl tehdy mluvčí osmnáctileté hvězdy.

V listopadu pak Demi skončila v psychiatrické léčebně a ukázalo se, že už delší dobu má problémy se sebepoškozováním, nekontrolovatelnou agresivitou a s poruchou příjmu potravy. Z léčebny ji propustili po třech měsísích začátkem tohoto roku. Demi tvrdila, že se cítí mnohem lépe a že se těší, až zase začne naplno pracovat.

Natáčení seriálu se sice dál věnovat nehodlá, uvidíme, co nového nám ale přichystá ve svém hudební kariéře. Držíme Demi pěsti, ať to všechno v pořádku zvládne
krasna.cz

Přátelství je slabá niť, která když se přetrhne, dá se ještě svázat, ale uzel zůstane...

27. dubna 2011 v 17:40 | admin♥ |  Future of my blog
Hi guys ;D!!!
Co takhle to tady zase rozjet:)??

Jak jste si asi všimli tak design tu je- nový:)! Mě se líbí, musela jsem ho trochu poupravit, protože bych měla zdokonalit svoje znalosti v nastavování:D!
Přiznávám se: Nenapsala jsem si dopředu ani jeden článek:D! Popravdě řečeno...Nechtělo se mi a tak prostě budu psát "z voleje ;D!"...

Dnes určitě ještě nějaký článek;)

Ještě to chvíli potrvá...

18. dubna 2011 v 15:50 | admin♥ |  Future of my blog
AHOJ:)
NEBUDU SE OMLOUVAT, ŽE JSEM NIC NEPSALA, NAPSALA JSEM ŽE JE POZASTAVENO.
JEN ABY JSTE MĚLI PŘEHLED: DESIGN UŽ MÁM SKORO HOTOVÝ, ČLÁNKY JEŠTĚ MUSÍM NAPSAT A NÁPADY ZATÍM NEMÁM, PROTOŽE MÁME TEĎ DOMA POMĚRNĚ DOST STAROSTÍ, NEMÁM KVŮLI TOMU NA NIC NÁLADU...
BRZY SE TO ROZJEDE;)

Pozastavení?? Jen na pár dnů.

12. dubna 2011 v 15:34 | admin♥ |  Future of my blog
Ahojky...Poslední dobou sem skoro nikdo nechodí a já to chápu, protože nemám nápady na
články, návody, grafiku...
TAKŽE SE POZASTAVENÍ NEVYHNU.
BUDE TŘEBA NA TÝDEN, DVA TÝDNY...NAPÍŠU SI NĚJAKÉ ČLÁNKY, UDĚLÁM MOŽNÁ GRAFIKU, NOVÝ DESIGN A TŘEBA SE TU OBJEVÍ I NĚCO NOVÉHO.Domi

Zpět z New Yorku

5. dubna 2011 v 20:03 | admin♥ |  My diary
Jestli si pamatujete, slibovala jsem vám, že jsem dám článek, až se vrátím, tak tady je:))