Červenec 2011

Tajemství, věc kvůli které je svět takový jaký je

23. července 2011 v 20:42 | admin♥ |  My diary
Co je Tajemství?

Viděli jste to? Předpokládám, že asi ne, a kdyby ano, tak si většina lidí řekne: DEBILITA
Ale není to tak. Je to něco, co většině lidí změní život. Není to blbost. Je to pravá realita, kterou bysme se měli všichni řídit. A pravidlo TAJEMSTVÍ??
NEGATIVNÍ MYŠLENKY PŘIVOLÁVAJÍ NEGATIVNÍ VĚCI. JDE O JAKÝSI ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI. POKUD PŘEMÝŠLÍTE STYLEM: NE, TO BUDE HRŮZA. TO SE NEPOVEDE. DOBŘE. OPRAVDU SE TO NEPOVEDE. PŘIVOLALI JSTE TO. MŮŽETE ZA TO VY. NIKDO JINÝ NEŽ VY.

Zkuste si přečíst knížku nebo shlédnout ten film. Je to naprostá senzace. Ale rozhodně to není pro odpočinek. Přemýšlejte u toho. Vnímejte každé slovo.

MARIE TEREZIE SE NEZÚČASTNILA POCHODU PROTI VÁLCE. ZÚČASTNILA SE POCHODU ZA MÍR. PROČ? POCHOPILA TAJEMSTVÍ.

Beings, which I fear

12. července 2011 v 13:34 | admin♥ |  Téma týdne
Hi darlings:)

Článek na téma týdne tu po dlouhé době přistává:)

Duchové:

Někdo na to možná nevěří, někdo tomu nevěří a pro někoho je to součást života. Nemyslím tím, že chytá duchy;), ale že na to věří a proto si dvakrát něco promyslí než aby to bylo honem honem. Doufám, že víte co tím myslím, neumím se vyžvejknout:D!

Já osobně na duchy věřím, a to tak, že hodně:D! Občas mám třeba pocit, že kolem mě někdo proběhne, že na mě někdo mluví...Asi opravdu neexistují, ale vždyť, proč by byl posmrtný život nesmysl?

Co o vás prozradí barvy?

11. července 2011 v 12:16 | admin♥ |  Tests
Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost
.
Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali.

Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.
Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli.
Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.
Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.
Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.
Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.
Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.
Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.


MOJE-RODINA.CZ

Charakteristika znamení LVA

11. července 2011 v 12:09 | admin♥ |  Tests

Charakteristika:

Jako dítě Slunce jste se narodila, abyste vládla a diktovala. A děláte to s takovou přirozeností, že to nikoho nemůže ani nijak pobuřovat. Jste velice temperamentní, hrdá, důstojná a potřebujete být za každých okolností středem pozornosti. Milujete luxus, peníze a nikdy byste se nesmířila s rolí ušmudlané chudinky, která čeká, až na ni přijde řada. Často překvapíte své okolí velkorysostí a vaši přátelé vědí, že se s vámi na večírku nebudou nikdy nudit a cucat laciné víno. Nesnášíte nespravedlnost a když je třeba, bráníte ty, kterým je ubližováno.

Kariéra:

Ráda peníze utrácíte, ale dokážete je také vydělat. Máte tvořivou mysl, skvělý organizační talent a schopnost si velice rychle získat autoritu. Stejně jako ve vztahu, i v práci potřebujete řídit a vládnout. Kdo se vám pokusí odporovat, bude nemilosrdně odstraněn z cesty. Musíte mít pocit, že postupujete stále kupředu a neztrácíte sebevědomí ani v krizových situacích. Budete úspěšná ředitelka, vedoucí, velvyslankyně nebo šéfka politické strany. Dobře se vám povede i ve svobodných uměleckých povoláních.

Vztahy:

Vaší hlavní zbraní je sex-appeal, který dokáže probudit vášeň i v nebožtíkovi. Jakmile vejdete do místnosti, buďte si jistá, že všechny mužské pohledy automaticky směřují k vám. Muž, který trpí komplexem méněcennosti, u vás nemá šanci. Potřebujete být obdivována a zahrnována luxusními dary a lichotkami. Kvůli lásce jste ochotna hodně obětovat, nikdy však neuděláte první krok - chcete být dobývána. Vy jste ta, která svolí, aby vás muž miloval, a běda tomu, kdo by si ve vaší přítomnosti dovolil dvořit se jiné ženě. Nejvíce šancí u vás mají Lvi, Váhy, Střelci, Blíženci a Berani.

Móda:

Oblečení z druhé ruky nebo laciná bižuterie, to není nic pro vás. Potřebujete kvalitní značkové věci, v nichž upoutáte pozornost. Se svým sebevědomím si můžete dovolit výrazné výstřihy, nápadné šperky nebo kožešinové límce. Nejvíce vám bude slušet zlatá nebo zlatooranžová barva.
ELLE.CZ

Dobrý začátek skvělého týdne <3

11. července 2011 v 11:39 | admin♥ |  My diary
Ahoj všichni:)

Jak zatím trávíte prázdniny? Začátek tedy, popravdě, nebyl nic moc. Zatím to snad ani nevypadá na zlepšení, a...ZAČÍNÁM VĚŘIT HOROSKOPŮM:D!

Dnes jdu s kámoškou ven, takže se strašně těším, hlavně až si zase vyřvu hlasivky :P.
A VE STŘEDU ODJÍŽDÍM! Jo, jo:P docela se těším, teda, doufám, že se to obejde bez komplikací, které jsou pořád častější:D!

I wish you good day:))

Čokoládová péče o tělo

10. července 2011 v 20:03 | admin♥ |  Beauty
Milá zlatíčka:)

Už jsem se rozhoupala, obrázky se načítájí a v hlavě mi probíhá, co k tomu asi tak napsat...

Holiday:)

3. července 2011 v 20:12 | admin♥ |  My diary
Ahoj zlatíčka:)
Co děláte o prázdninách? Jedete na dovču? Tábor? Nebo budete doma?
Já budu prvních 14 dní doma, pak na dovču s tátou, pak na tábor, pak doma a pak zase na tábor:)
Zatím to tedy moc nadějně nevypadá, i když jsme si s mamkou zatím užívali super víkend:)
Ozvu se Vám:)